Teretulemast uude hooaega, redmotolased!

Uus aasta 2020 on käima lükatud ning selleks aastaks on palju plaane, mida järgemööda teoks hakkame tegema. Nii neid tegevusi, mida kindlasti kõik Redmotolased juba teavad ning ootavad, kui ka mitmeid uusi, mis meie klubilistele rõõmu võiks valmistada ning klubi elu veel ägedamaks muuta. 
Teisipäeval, 7. jaanuaril kogunes Männikul Redmoto tarkade klubi, et üle vaadata selle aasta plaanid ja tegevuskavad. Mis siis uudist ning mis on uuel aastal tulekul?
 
Tamo Toodo on Redmoto klubi uus juht!
Sel aastal on klubi juhtimise enda kätte võtnud Tamo, kes koostöös tarkade klubi ning klubi sekretäriga vaatab, et klubi elu ning kiire sõit toimuks õiges suunas ning õigel teel! 
 
Tiiu on tagasi!
Meil hea meel teada anda, et Tiiu Niglas on lapsepuhkuselt tagasi ning klubi sekretärina toimetamas. Kui teil on küsimusi, siis Tiiu on igapäevaselt olemas ning kellel on soovi oma ideid, rõõme, muresid või muud klubiga seonduvat arutada, siis võtke ühendust telefoni või e-maili teel et aeg kokku leppida!
 
Klubiliikmete registreerimine 2020 aastaks on alanud!
Olete oodatud uuendama oma liikmestaatust hooajaks 2020! Nii nagu eelmiselgi aastal on klubi tasud terveks hooajaks järgmised: 
Sportlased (litsentsiga sportlased ning klubisarjas osalejad) 130 eurot
50cc ja 50cc jun  – 40 eurot. (Sõitja on tasuta, pakett sisaldab 2 suurima fänni liikmeks registreerimist)
65cc ja 85cc – 65 eur
Perepakett fännidele 2 vanemat + lapsed – 40 eurot
Fänn – 20 eurot
Toetajaliige 200 eurot
 
Uued liikmed leiavad liitumisavalduse kodulehelt redmoto.ee
 
Redmoto korraldab Enduro MM etapi Saaremaal
17-19. juulil toimub Saaremaal Enduro MM etapp Estonian GP. Veiko Biene eestvedamisel toimub selline suursündmus Eestis juba teist korda. Jätkuvalt saavad kaasa lüüa korraldamises kõik Redmotolased. Kes veel pole oma sooviavaldust saatnud, siis tiiu@redmoto.ee on kõik abilised oodatud endast märku andma. Järgmine tiimi koosolek juba kevadel!
 
MMM ehk Mehaanikute Mitteamelikud Maailmameistrivõistlused
Maailmameistrivõistluste korraldamises oleme me kõvad – olgu need siis ametlikud või mitteametlikud. Sellel aastal oleme neid korraldamas täpselt nii et üks on ametlik ja teine mitteametlik. Siit tulebki teine kuupäev, mis tuleks igal klubilisel rasvaselt kalendrisse ära märkida- 22-23. august! Asukoht ei ole täna veel teada, kuid juba õige pea on ka see selge! 
 
Aitame noortel saavutada kõrgeid eesmärke
See pole ammu enam mingi uudis, et Redmotos on suur hulk kiireid ja ägedaid noori kutte, kes tulemusi ei nopi mitte ainult Maarjamaalt vaid impordivad neid siia tervest laiast maailmast. Selleks, et poisid veelgi paremaks ja kiiremaks saaksid, korraldame neile erinevaid trenne ja treeninglaagreid. 
 
Redmoto teeb koostööd Kiilimotoga
Kiilimoto on nagu Redmoto väike vend, kes sel aastal saab juba 10. aastaseks! Väike juubel või nii. Igatahes tähistame seda koos nendega terve hooaja jooksul! Kõik, kellel on lähikonnas väikseid mudilasi, kes soovivad motosporti proovida, soovitame kindlasti meie väikse venna Kiilimotoga ühendust võtta, sest treener Jaan Saluste juba teab, kuidas ja mida nendega teha, et motospordi sädemest leek kasvatada!
 
Klubisari tuleb taas nii noortele kui suurtele. Lisaks uus väljakutse, mis mõeldud ka fännidele!
Redmoto noorte klubisarjas toimub paremusjärjestuse selgitamine 3 võistlusel. 2 etappi + grande finale!
Vanemate sõitjate klubisarjas toimub 2020. aastal 3 etappi + grande finale. 
UUS!  Paremusjärjestus selgitatakse ka fännide ja sportlaste seas, kes ennast raja ääres ja/või igapäevaselt ka muudmoodi liigutavad! Endomondo appis on väljakutse “REDMOTO challenge 2020. Jooksmine – kõndimine”. Loosime auhindu ja selgitame paremusjärjestust ka selles uues võistlusklassis! Liigume terviseks!
Liitu väljakutsega> http://www.endomondo.com/challenges/41960667
 
Korraldatakse Redmoto sõprade päev
Meil kõigil on sõpru, kes soovivad rohkem teada, kuidas on tsikliga sõita või mida me Redmotos teeme. Sel aastal saavad kõik meie sõbrad tulla kokku ühel päeval ja saada vastused kõikidele nendele küsimustele, sõita ja nautida klubi elu! Sõprade päeva kuupäev nagu ka klubisarja etappide kuupäevad selguvad siis kui EMF on kõik oma kalendrid kinnitanud. 
 
Redmotol otsib toetajaid ja koostööpartnereid. 
Kui Sa töötad mõnes ettevõttes, kellega koostöö võiks luua lisaväärtust nii Redmotole kui su ettevõttele, siis ole hea ja anna sellest märku tiiu@redmoto.ee! Koostöös sünnivad suured asjad ning plaane, mida teoks teha, meil jagub!