Harku JÄÄRADA ja Piksepini III etapp ehk karge, aga võidukas 26. jaanuar

Möödunud nädalavahetus oli külm ja karge ning maha peeti mitu lumist võistlussõitu.
26.jaanuaril sõideti Harku järvel EMV jäärajasõidu I etapp, kus pea ideaalsetes talvetingimustes käis rajal teineteisest mõõtu võtmas üle 200 mehe ja naise.

Kõige rohkem Redmotokaid oli joonel klasssis 65cc, kus esikümnesse mahtus neli ja poodiumile koguni kaks meie klubi noort. Esikoha võttis kindlalt Gregor Kuusk ja teine oli Jan-Marten Paju.
Poodiumile ei mahtunud seekord Karl Teesalu, kes pidi leppima neljanda kohaga, Sander Pihlakas oli kokkuvõttes kuuses.

Klassis 50 cc oli meie Jakob Burmann kuues.

Klassis 85cc sõitsid võidu 3 Redmoto noort võidussõitjat. Daniel Veškov oli viies, Tom Johann Volmerson seitsmes ja Richard Kink neljateistkümnes.

Teiste seas võidutses jääraja üks tippudest Andre Park. Noor mees kihutas enamus sõidust ratas rattas ja vahetas mitu korda liidrikohta Taavi Lauriga kuid Park oli kiirem ning võitis poodiumikoha MX Open klassis ja jäi teiseks MX A klassis. Hanno Velt oli OPEN klassis kaheksas.

MX Hobi kümnes koht kuulub Aivo Mälgile ja kolmeteistkümnes Andre Premsile. Kiired mehed MX A klassis olid lisaks Pargile Kairo Katkosilt, seitsmes ning natuke rahulikumalt Jüri Triisa, kolmeteistkümnes. Veteranide seas jäi Jaan Tang napilt poodiumilt maha ja sõitis ennast neljandaks.

EMV arvestuses võisteldakse tänavu ka quadraceritel, kus hooaja avaetapil saavutas Martin Adamson kolmanda koha!

3. Martin Adamson

Teiselpool talvist Eestis peeti maha prolongi Piksepini Karikas 2018 – 2019 III etapisõit kaugel Võrumaal, Missokülas.

Enduurovõistlusel osales 60 sõitjat ja redmotolane Rene Jerbach, kes sõitis 02:06:50 aja sees 16 ringi ning võitis endale I koha Veteranide arvestuses.
Andres Kukk oli veelgi kiirema ajaga 02:04:41 ja 16 ringi OPEN klassis II koha vääriline.
Ain-Gustav Bartels jõudis 01:09:43 ajaga sõita 8 ringi kuni pidi tehniliste viperduste tõttu katkestama.