Redmoto noorte nädalavahetus

Redmoto noored näitasid nädalavahetusel jälle head minekut nii jääl kui sisehalli võistlusel.

19.jaanuaril Võrtsjärvel sõidetud MOTOREX Jääraja Kunni  II etapil võitis 65cc klassi mõlemad sõidud Jan-Marten Paju.
Richard Kink oli kahe sõidu kokkuvõttes 6., Sander Pihlakas oli 8. ja ainult esimesest sõidust 4. koha kirja saanud Tom Johann Volmerson kokkuvõttes 12.85cc klassis tõi Daniel Veškov koju 5.koha.

Adrenalin Arena Kids Cup II etapil 20.jaanuaril Sõmerpalus oli 50cc JUN arvestuses esikümnes Chris Ryan Kaljumäe, kes 19 osaleja seas saavutas 7.koha.

50cc klassis olid võistlejad jagatud A, B ja C alagruppidesse.
A-alagrupis jõudis poodiumile Aston Allas, kes oli Lucas Leoki järel 2.kohal.
Romy Järvelaht oli 5. ja Sebastian Kõiv 14.
B-alagrupis saavutas teise koha Jakob Burmann, Mattias Tamekant lõpetas kokkuvõttes 5. kohal.

65cc A-alagrupi sõitude kokkuvõttes oli Gregor Kuusk 6., kellel esimene sõit tuli lõpetada viimasel kohal, kuid teine sõit õnnestus võita.
65cc B-alagrupi kokkuvõttes Jan-Marten Paju samuti 6.