Liikmeks astumine

Kui soovid olla Redmoto liige 2023 aastal, siis täida klubiavaldus SIIN

Redmoto on aktiivne kogukond, mis ühendab endas motosporti armastavaid inimesi. Meie ühiseks eesmärgiks on oma tegevusega arendada Eesti motosporti, kasvatada uusi noorsportlasi ja läbi ühiste tegevuste veeta kvaliteetaega.

Meie sekka kuuluvad profi-, harrastus- ja noorsportlased motospordi erinevatelt distsipliinidelt. Kõige suurem esindatus on Redmotol motokrossi ja enduro distsipliinidel, kuid lisaks sellele oleme esindatud ka motoringrajal ja crosskartidel.

Iga aasta nopivad tublid Redmoto sportlased tiitlivõistlustel nii Eestis kui ka väljaspool medaleid. Tänu sportlaste ja nende tugijõudude suurele panusele saavutas Redmoto Eesti parima motoklubi tiitli aastal 2021 ja jäi nappide punktide kaotusega 2022 teiseks.

Lisaks panustamisele sporti hindame kõrgelt ka ühiseid tegevusi, mis kogukonda liidavad. Üheskoos viime läbi treeninguid ja spordilaagreid, korraldame klubisiseseid võistluseid ja muuhulgas veedame koos aega ka motospordi väliselt.

Redmoto oootab oma liikmeks ka kõikide suuremate ja väiksemate sportlaste lähedasi. Selle jaoks oleme välja töötanud „Redmoto Fänni“ paketi, mis annab võimaluse olla kaasatud kõikidesse klubi tegevustesse täieõigusliku liikmena.

Klubipaketid 2023

–        Profi- ja harrastussportlane – 130€
Kõikide motospordi distsipliinide harrastajaid, kelle masina kubatuur ületab 85cc ja passist loeb välja täiskasvanud kodaniku sünniaastad

–        50cc/50cc jun – 45€
Pakett sisaldab ühe pisikese sõitja klubimaksu ning tema pereliikmete fänni paketti. Juhul kui peres on rohkem, kui üks võidusõitja, siis lisanduv sõitja on 25€

–        65-85cc – 70€
Pakett sisaldab natukene suurema sõitja klubimaksu ning tema pereliikmete fänni paketti Juhul kui peres on rohkem, kui üks võidusõitja, siis lisanduv sõitja on 30€

–        Redmoto fänn – 35€
Oled osa Redmoto kogukonnast ja võtta osa kõikidest klubilistest tegemistest

–        Redmoto toetaja – 100/200€
Selleks, et klubi saaks arendeda ning oma liikmetele suuremat tuge pakkuda! Kõik Redmoto toetajad saavad ära märgitud aastaraamatus.

Liikmetasu palume üle kanda pärast liitumistaotluse täitmist Mittetulundusühing Redmoto arveldusarvele EE527700771006061437