Liikmete uuendamine ja vastuvõtt 2021. aastaks!

Head uut aastat kõik redmotolased, motosportlased ja motospordi fännid!
Raske aasta nagu eelmine, 2020 oli, on nüüdseks möödas ja saame paremates toonides edasi minna vastu uuele aastale. Võib lugeda, et aasta 2021 on Redmoto jaoks murranguline. Tulemas on mitmeid muudatusi nii klubi struktuuris kui ka töökorralduses. Sammud on selleks juba astutud ja seega saame julgusega välja hõigata klubi plaanid.
Redmoto klubi ühendab endas aktiivseid sportlasi, harrastussportlasi, noori, toetajaid ja sponsoreid. Meid ühendavad väärtused, millest lähtume nii sporditegemisel kui ka klubi tegevuse organiseerimisel. Meile on oluline hea seltskond ning meile meeldivad ühised treeningud, treeninglaagrid, tegevused ja üritused. Hindame asjalikku ja professionaalset lähenemist sporti, kaasates noori ning olles neile abiks ja eeskujuks.
Redmoto klubi jätkab suuna näitamist Eesti motospordiklubide maastikul ning teeb suuri tegusid kodumaal, Euroopas ja ka maailmas. Projekt „Restart“ sai eelmise aasta detsembris käiku lükatud ning selle eesmärk on reformida klubi isemajandavaks struktuuriks. Eelmise aasta detsembri ja selle aasta jaanuariga oleme astunud samme eesmärkide saavutamiseks. Nüüd on aeg õige jagada seda ka Teiega. Nimelt Redmoto juhatus pani paika ülesanded, eesmärgid aastaks 2031. Visioon klubile, mida tahetakse järgneva 10 aasta jooksul saavutada on järgmine:
• Lastele, noortele ja ka täiskasvanud harrastajatele suunatud motokool, kus hakatakse kasvatama ja kujundama motosportlasi
• Arengukeskus, mida redmotolased saavad hakata kutsuma enda teiseks koduks
• Klubi, kus on suunitlus professionaalsele spordile
• Klubi, milles väärtustatakse ka e-sporti
• Klubi, kes koolitab motospordile konkurentsi võimelisi kohtunikke
Eelnevatele punktidele saab kindlasti juurde lisada ka selle, et Redmoto klubisari jätkub, professionaal spordi suunitluse kõrval ei jää motosportlik elustiil unarusse. Me väärtustame oma liikmeid, olenemata kas nad on tulihingelised võidusõitjad või pühapäeva põristajad.
Liitu Redmoto klubiga kui tunned, et motosport on osake Sinust ja Sa soovid liikuda koos Redmotoga nende eelpoolnimetatud eesmärkideni.
Klubi aastamaks
Fännid – 20 eur
50cc, 50cc jun 40 (Sõitja on tasuta, pakett sisaldab 2 suurima fänni liikmeks registreerimist)
Perepakett – 40 eur (kuni 4 ühe pere liiget)
65-85cc – 65 eur
Sportlased/harrastajad 130 eur
Kui Sa soovid olla osa motoklubist Redmoto, siis palun täida 2021 aasta liikmeavaldus SIIN