2020 aasta Redmoto parimad!

Mõni aeg tagasi küsisime Redmotolastelt ettepanekuid selle aasta parimate nomineerimiseks! Nii palju kandidaate nagu sel korral, ei ole varem kunagi esitatud! See on erakordselt tore, et Redmoto klubis on nii palju silmapaistvaid sportlasi ja tegusaid abilisi, kes ei ole märkamata jäänud. Kõik te väärite tunnustust ja kiitust! Teeme kõigile suure kummarduse ja tänulikkusega mõtleme teie peale!

Redmotos oli rändauhindu seniajani 2 – need olid Triisa karikas, mis antakse aasta Redmotolasele ning Ninasarvik, mis antakse abilisele, kes on aidanud kaasa klubi arengule väljaspool võistlusrada. Mõlemaid auhindu on võimalik saada ainult 1 kord. Aga 2020. aasta tõi siia nimekirja veel 2 – aasta noorsportlane ja aasta sportlane. Sel lihtsal põhjusel, et meie klubi on nii suur ja tunnustada sportlasi ja abilisi on meie jaoks väga oluline! Aasta noorsportlase auhind antakse sportlasele vanuses 4-18 eluaastat, kes on näidanud käesoleval hooajal parimat sportlikku tulemust. Arvestatakse tulemusi Maailmameistrivõistlustel, Euroopa Meistrivõistlustel ja Eesti Meistrivõistlustel. Aasta sportlase auhind antakse sportlasele vanuses alates 19. eluaastast. Arvestatakse tulemusi Maailmameistrivõistlustel, Euroopa Meistrivõistlustel ja Eesti Meistrivõistlustel. 

Tunnustuse ja auhinnad 2020 aastal saavad:

Aasta noorsportlane 2020 – Gregor Kuusk
Gregor on väga motiveeritud, töökas ja visa sportlane. Tema tulemused sel aastal tegid ajalugu. Meie klubis ei ole enne ükski sportlane tulnud aasta kokkuvõttes poodiumile kahes erinevas masinaklassis, nagu seda tegi Gregor. Ta tuli 2020. aastal Eesti Meistriks 65cc klassis ning 85cc omades 2. kohale Eesti Karikavõistlustel.

Gregor Kuusk, 2020 aasta noorsportlane

Aasta sportlane 2020 – Priit Biene
Priit Biene on endurosportlane, kes on silma paistnud nii koduradadel kui ka MM võistlustel. Esindades Redmoto klubi on ta toonud ka meeskondlikus arvestuses parima tiitli. Lisaks suurepärasele sportlasele on Priit ka erakordne inimene, kes on valmis oma kogemusi, treeningute korraldamisel, ja teadmisi, klubisarja raja ehitamisel, jagama ka teistele klubilistele.

Aasta sportlane 2020 – Priit Biene

Aasta käpp – Merle Niglas
Alates 2016. aastast on Merle olnud Redmoto võistlustel oluline isik nii sekretariaadis kui ka parimate väljaselgitamisel (ajavõtt, ringilugemine). Oma vastutusrikka põhitöö kõrvalt on ta alati leidnud aega klubi toetamiseks ning vabatahtlikuna on ta panustanud nii maailmameistrivõistluste, EMV kui ka klubisarja etappide korralduses.

Aasta käpp 2020 – Merle Niglas

Aasta Redmotolane – Tamo Toodo
Tamo on paistnud silma oma kindla juhtimisega nii Redmoto klubi juhina kui ka peakohtunikuna võistluste läbiviimisel. Olgu see siis Maailmameistrivõistlustel või Redmoto klubisarja etappidel! Ta on panustanud hulga aega ja vahendeid Redmoto silmapaistvuse suurendamiseks, klubi tuleviku loomiseks ning hoidnud kindlat kurssi motospordi edendamisel ja ka arendamisel.

Aasta Redmotolane 2020 – Tamo Toodo


EMFi poolt tunnustatud tiitli – aasta enduroklubi 2020, võitis Redmoto. Täname kõiki endurosportlasi, kes on aidanud seda saavutada.