Redmoto alustab 2019/20 sisetreeningute hooajaga

Nüüd mil Eesti meistri- ja karikavõistlused suvistel motokrossi, enduro- ja kestvussõitudel teevad hingetõmbe ning sportlased valmistuvad talvisteks etappideks, jagub pimedatel õhtutel aega üheskoos sistreeningutel treenida.

Esmaspäeviti alustame soojendust Jan Soone eestvedamisel spinninguga, millele järgneb suurepärane ja karm ringtreening Hans Hiiuväina juhendamisel, jõuharjutused. Treeningprogramm on vägagi mitmekülgne ning on koostatud just motosportlase füüsise toetamiseks. Me treenime eriliselt tugevaks oma reie-, käe ja kerelihaseid. Arendame koordinatsiooni ja kasvatame lihasvarusid. Füüsiline vorm saabub kiiresti ning tulemused paistavad poodiumil. 

Neljapäeviti treenib meid vilunud treener Ants Kiisa kergejõustikus. Seal on suurem rõhk vastupanul ja võhmal. Treeningud on füüsiliselt rasked ning väsitavad, aga see positiivne meeleolu, meeletu energialaeng ja meeskonnas treenimine on uskumatult motiveeriv. 

 

Lisaks on meie üldfüüsist toetanud endine olümpiasportlane Ilmar Ojase ujumistreeningutega. Ujumine, jooksmine ning rattasõit on motosportlase kestvusele üli olulised. Lisaks tugevale füüsisele on vaja vastupidavust ning painduvust. Treeningute rikastamiseks on Redmotol varuks rutiinimurdjad, näiteks oleme käinud ronimisministeeriumis, jäähokit ja käsipalli mängimas, murdmaa suusaõhtu ning jooga. Viimane on eriliselt hea painduvuse ja plastilisuse arendamiseks, mis vähendab sportlastel vigastuste riski. 

Uuel hooajal palju toredaid ühistreeninguid ning suurepäraseid sportlike saavutusi, ayeah!