Peeter Lääts ja mototraieli Meistritiitel

Kas sa teadsid, et kodumaa maastike üks tubli mototraieli eestvedajatest on redmotolane Peeter Lääts, kes on hooaja kokkuvõttes, lisaks Balti karikatele, täiskasvanute arvestuses mototraieli Eesti Meister!

Vilunud endurosportlasena on Lääts viimastel aastatel praktiseerinud enim just traielit kus tasakaalutunnetus ja oskuslik ratta valitsemine keerukates tingimustes on igale sõitjale hea proovilepanek. Enduro ja traiel on mõlemad maastikusõidu alad kus viimase puhul on tsikli kaal oluliselt kergem ning ratta valitsemine on viidud sellevõrra veelgi keerukamatele radadele. 

Eesti Meistrivõistluste esimene etapp kulges soojendusena, sest juba mais Tapal peetud Eestikate teiselt etapilt teenis kiire Lääts esikoha. 

EMV kolmas ja neljas etapp peeti kahepäevasel võistluspäeval Valgjärve ääres, kus mõlemalt etapilt noppis Lääts teise koha. Huvitavaks tegi Valgjärve võistluse looduslikud ning ekstreemsed olud ning osavõtjaid oli ka naaberriikidest Lätist ja Soomest, mis tõstsid sportliku osavuse lati üsnagi kõrgele tasemele ning kõikidel võistlejatel tuli välja pigistada oma parimad teadmised ja oskused. Refereeritud EMF-ist

Viiendal Eesti meistrivõistluste etapil Vasalemmas tõusis tehniliselt üliosav mees taas esimeseks ning viimasel, kuuendal etapil tuli finaalvõit ja Lääts kindlustas endale hooaja arvestuses Meistritiitli. 

Palju õnne võitjale ja palju hoogu uueks hooajaks!