Olerex ENKV 5.etapp

Pühapäeval Äksis toimunud Olerex motokrossi noortesarja viiendal etapil tõi suurepärase sooritusega koduklubile esikoha 65cc klassi kodumaa kiireim Gregor Kuusk!
Äksi motorantšo Tartumaal võõrustas seekordset Olerex motokrossi Eesti noorte karikasarja etappi, mis läks lisaks ka Äksi karikasarja arvestusse. Jaheda temperatuuri tõi nagu mujalegi Eestisse Venemaalt saabunud madalrõhkkond ja kuigi võistlejate koosolekul lepiti kokku rada päeval mitte kasta, siis ilmataat sellest ei hoolinud ja saatis vahelduseks päikesepaistele ja pilvedele ka mõned vihmahood. Mullarada muutus seega kohati väga libedaks, mis põhjustas ka mitmeid kukkumisi.

Klassis 65cc viis maksimumpunktid taas koju Gregor Kuusk, minnes mõlemat sõitu kohe stardist kindlalt juhtima  „Lihtne päev oli,“ jäi Kuusk sõitu kommenteerides napisõnaliseks. Libedus talle probleeme ei valmistanud. Kuusk juhib karikasarja 225 punktiga.

Äksi sarja MX Open klassis tuli pärast mitmeaastast vaheaega krossirajale taas Andre Park,kes praegu on pühendunud RedMoto klubi noorte treenimisele. „Väga väsitav,“ leidis ta peale kahte sõiduvooru. Park sõitis ennast kolmandale kohale. 

Äksi karikasarja klassides tuli Quad open klassis esimeseks Mark Saar!

50CC PW/mini
2. Chris Ryan Kaljumäe

50CC

7. Aston Allas
14. Jakob Burmann
15. Mattias Tamekant
21. Oliver Saar

65CC
1. Gregor Kuusk
9. Karl Teesalu
13. Rasmus Avik
16. Enriko Peilman
21. Tom Johann Volmerson
26. Jan-Marten Paju

85CC

11. Daniel Veškov

MX Open
3. Andre Park

Quad open
1. Mark Saar

Jutu aitas kokku panna msport.ee