EMV III etapp Pärnu lennuvälja motopargis

Möödunud nädalavahetusel, 6.-7.juulil sõideti Pärnu lennuvälja motopargis Eesti meistrivõistluste III etapp, kus rajal tegi head sõitu ka palju Redmoto noorsportlaseid.
 
Klassi 65cc sai kvalifikatsioonis kiireima aja kirja Gregor Kuusk, kuid esimeses võistlussõidus ei õnnestunud tal oma kiirust võiduks pöörata. 
Kaks kukkumist mahajääjatest möödumisel jätsid Gregori teiseks. Kolmandana tuli üle finišijoone Jan-Marten Paju, Karl Teesalu oli 9., Enriko Peilman 10., Rasmus Avik 13. ja Sander Pihlakas 17.
Teises võistlussõidus läks Gregor oma teed ja võttis kindla esikoha. Kuni valusa kukkumiseni hoidis teist kohta Jan-Marten, kes pidi kahjuks sõidu katkestama. Karl Teesalu oli finišis 7., Enriko 9., Rasmus 10. ja Sander 14.
Kokkuvõttes võitis Gregor Kuusk, kes andis kommentaatorile ka väga korraliku võistlusjärgse intervjuu.
Teine oli lätlane Kubulins ja kolmas Kaspar Uibu. Redmoto poistest Karl Teesalu 7., Enriko Peilman9., Jan-Marten Paju 10., Rasmus Avik 11. ja Sander Pihlakas 17.
Klassis 85cc oli võistlustules ainukese Redmoto sõitjana Daniel Veškov, kes sai tihedas konkurentsis kiirete Eesti, Läti ja Leedu võistlejatega kokkuvõttes  28.koha.
 
Quad junior võistlejad sõitsid koos Q Veteranide ja Q naistega, meie Sigmund Villumson oli kokkuvõttes 12. Quad 100 – Karl-Robin Rillo neljas koht!
 
MX1 klassis oli Jüri Triisa 17 kohal ja MX2 Kairo Katkosilt 18.kohal. 
MX HOBI klassis tegi kiiret sõitu Riko Muttik, kes tuli kolmandana üle finišijoone, Kadri Ehamäe oli seekord viies. 
 
Järgmisel nädalavahetusel on Redmotolased mööda maailma laiali. 
Enriko Peilman osaleb Prantsusmaal Master Kids võistlusel, Jaan Saluste on Eesti noortekoondise juhina Itaalias Trentinos maailmameistrivõistlustel ja on täiesti kindel, et ka teised Redmotokad ei veeda nädalavahetust diivanil lesides!
 
MX EMV III etapi tulemuste kokkuvõte: 
 
65CC
1. Gregor Kuusk 
7. Karl Teesalu
9. Enriko Peilman
10. Jan-Marten Paju
11. Rasmus Avik
17. Sander Pihlakas
 
85CC
28. Daniel Veškov
 
MX HOBI
3. Riko Muttik
5. Kadri Ehamäe
 
MX2
18. Kairo Katkosilt
 
MX1
17. Jüri Triisa
 
Quad Junior
12. Sigmund Villumson
 
Quad 100
4. Karl-Robin Rillo
 
 
Aitäh kokkuvõtte eest Jaan Salustele!
 
Pilte ja uudiseid leiab siit: