Olerex motokrossi noortesarja III ja Pitbike EMV I etapp

Mai kuu viimasel nädalavahetusel, 26.mail sõideti Valgas legendaarses Jaanikese motokeskuses noorte motokrossisarja kolmas etapp.
Ilmaolud olid päeva teises pooles jällegi kesised, kuid sellele vaatamata jõudsid Gregor Kuusk, Chris Ryan Kaljumäe ja Aston Allas poodiumile!

Klassis 65cc ei olnud ka seekord vastast meie Gregor Kuusele, kes võitis kõik võistlussõidud ja tegi ka kvalifikatsioonis kiireima aja.
Karl Teesalu saavutas kokkuvõttes 4.koha, Jan Marten Paju 6.koha, Enriko Peilman 11.koha, Remi Felman 14.koha ja Rasmus Avik 18.koha.
Klassis 50ccPW/Mini saavutas meie Chris Ryan Kaljumäe kokkuvõttes 2. koha ja Simenon Kõiv oli kokkuvõttes 8. kohal.
Klassis 50cc oli Aston Allas 2.koht, Mattias Tamekant oli 5.kohal, Sebastian Kõiv 6.kohal, Oliver Saar oli B sõidus 5.kohal.
Klassis 85cc lõpetas Daniel Veškov 12.kohal ja Silver Romandi 14.kohal.

Järgmine noorte motokrossisarja etapp sõidetakse 21.07.2019 Türil.