Noorte motokrossi Euroopa Meistrivõitluste kvalifikatsioonivõistlused jätkusid Gulbenes

Nädalavahetusel sõideti Lätis Gulbenes euroopakate 3. etapp, kus Redmoto klubilistest olid kohal Gregor Kuusk, Jan-Marten Paju, Karl Teesalu ja Sander Pihlakas.
Rada on sõitjatele piisavalt väljakutseid pakkuv, kõva liiv mis läheb sõites korralikult auku ja lainesse ning suured hüpped.
 
65cc klassis sõitis Gregor Kuusk esimeses stardis algus kolmandal kohal, kuid peale kukkumist pidi leppima 5.kohaga.
Teises stardis aga õnnesus Gregoril võtta stardivõit ja sõit lõpetada 5. kohal. 
Kokkuvõttes Gregorile väga tubli 4.koht!!! Tubli!
 
Jan Marten Paju kahjuks kukkus esimeses sõidus ja ületas finišijoone 21.kohal. Teine sõit õnnestus tal viperusteta lõpetada 16.kohal. Kokkuvõttes Janile tubli 17.koht. 
 
Karl Teesalul oli esimeses sõidus ebaõnne, kui tema tulemus tühistati kõrvalise abi kasutamise pärast. Kui mõnel muul võistlusel võib jääda isa abi tsikli käivitamisel tähelepanuta, siis rahvusvaheliste võistluste kohtunike meeskonnale ei jää seline abi märkamata.
Teises sõidus võttis Karl 18.koha ja kokkuvõttes talle 22.koht.
 
Sõpradega käis võistlustel kaasas vigastusest paranev Sander Pihlakas, kes küll klubi nooresarjas juba proovis kätt kuid võistlusvalmis tema käsi veel ei ole. 
 
50cc sõideti ka Läti rahvuslik karikavõistlus, kus ilusa esitluse tegi meie Aston Allas!
Aston alustas kvalifikatsiooni kolmanda kohaga, kuid juba esimeses stardis õnnestus tal lõpetada 3.kohal, olles kiirem ka koduradasid valitsevast Lucas Leokist. Teises stardis õnnestus Astonil näidata kiireimat ringiaega ja puhta sõiduga saadud 1.koht andis ka kokkuvõtte esikoha!!! Tubli töö ja palju õnne, Aston!