65cc & 85cc Euroopa MV I etapp

Möödunud nädalavahetusel käisid Redmoto noored võidusõitjad Gregor Kuusk, Jan Marten Paju ja Sander Pihlakas Ukrainas Kovelis toimunud 65cc/85cc Euroopa meistrivõistluste esimesel etapil.

Head hoogu näitas Gregor Kuusk, kes kvalifikatsioonis sõitis välja 5.aja ja esimeses stardis jõudis poodiumi kolmandale astmele.
Teine võistlussõit toimus vihmast poriseks muutunud rajal, mis tõi Gregorile kaasa kukkumisi ja ta lõpetas teise võistlussõidu 21.kohal. Kokku Gregorile karikas esimesest võistlussõidust ja kokkuvõtte 9.koht! 
 

Jan Marten Pajul oli ebaõnne juba esimeses võistlussõidus, kus kukkumise käigus said viga tema tsikli pidurid. Sellest hoolimata õnnestus tal sõit lõpetada ja finišilipp saada. Teises sõidus, mis kujunes ellujäämiskursuseks mudas, tõi Jan samuti oma tsikli vapralt üle finišijoone ja kokkuvõttes kuulus talle 21.koht.

Veelgi rohkem oli ebaõnne Sander Pihlakal, kes sai üle vaadata Ukraina kiirabiautod kui ka kohaliku traumapunkti kui kukkumise tagajärjel tema käsi õlaliigesest välja läks. Selle õnnetusega oli Sandri võistlus selleks korraks lõppenud, soovime talle kiiret paranemist! 
 
Võistlusreis oli pikk ja väsitav, kuid andis poistele juurde kõvastikogemusi uue rajaga kohanemisel ja tihedas konkurentsis sõitmisel!  
 
 
 
 
 
 
 
Kokku sõidetakse Euroopa 65cc/85cc meistrivõistlustel neli etappi, järgmised toimuvad 19.05 Leedus Siuliais, 2.06 Lätis Gulbenes ja 30.06 Eestis Valga Jaanikese motokeskuses.
 
 
Tervitades
Jaan