Estonian Enduro Weekend

4-5.mai kogunesid Redmoto endurosportlased Estonian Enduro Weekendile, kus Tartu Lauluväljakul sai nädalavahetus avastardi superenduuro võistlusega.

Superenduuro EKV I etapis tuli sõitjatel laulukaare all ületada tehislikke takistusi – palgivirnasid ning veokirehvide hunnikuid, kusjuures võistluse käigus kasutati ära kogu lauluväljak. Rada kulges nii laulukaare all kui ka pealtvaatajate tribüünide vahel ja pakkus kaasaelajetele põnevat vaatemängu.
Laupäevase võistluspäeva hobiklassi kiireim mees oli Aare Pere! Seeniorite arvestuses tuli Rene Jerbach liidri järel ülinapilt teiseks ja Jarko Metsis kolmas koht!

Postimees: video ja galerii: Tsiklimehed vallutasid Tartu lauluväljaku

Lausvihmas kulgenud enduro EMV/EKV teine etapp jätkus maaliliste Leigo järvede ääres, Valgamaal.

„Homme tuleb ilus ilm, nii et kõik on korras,“ lubas Leigo endurosprindi korraldaja Riho Kollist kõigile raske võistluse osalejatele autasustamisel. Nagu sellel võistlusel juba tavaks saanud, sadas seegi kord tugevalt, mis muutis savipinnasele maha märgitud 14-kilomeetrise raja ülilibedaks. EMV klassi sõitjatel tuli läbi 5 ja EKV sarja sõitjatel 3 ringi, kus igal ringil oli 1 enduro- ja 1 krossikatse.

Ka pühapäeval tuli RedMotole poodiumikohti: E-40+ klassis tuli esikohale võitjaks Rene Jerbach; ja naiste arvestuse esikoht Hanna Antonile! Naistearvestuse teine ja kolmas koht Sandra Roosme ja Liis Simson. E-Rookie klassis sõitis ennast teisele kohale Rando Välimets!

Naised Hanna Anton (KTM), Sandra Roosme (Sherco), Liis Simson (Beta, kõik kolm RedMoto Racing); E-RookieVirko Noor (Husqvarna, Motoklubi AEX), Rando Välimets (Husqvarna, RedMoto Racing).