Redmoto 2018 klubisarja kokkuvõte

 

Tuletame meelde tänavuse hooaja klubisarja etapid ja teeme kauaoodatud kokkuvõte. 

 
Redmoto kulubisarja esimene sõit oli 24.aprill Kose-Risti krossirajalTegemist oli kestvuskrossiga kus osales tervelt 39 sõitjat, kellest 8 olid noored.  

Kõige rohkem punkte teenisid esikolmikusse kuuluvad  Toomas TriisaHans Priidel ja Jüri Triisa. Noorsõitjatest olid kõige kiiremad Mart SalusteTom Johann Volmerson ja Sander Pihlakas.  

 

Teine sõit toimus Aravete krossirajal 15.mai kus paralleelselt kuumarabandusega võistlesid omavahel  28 suurt ja lisaks 6 väiksemat meest. Esikolmikusse kuulusid Hans Priidel, Jüri Triisa ja Priit Biene.  Väiksematest olid kõige kiiremad Sebastian Kõiv, Rasmus Meius ja Chris Ryan Kaljumäe. 

 

Klubisarja kolmas etapp toimus. 21. augustil Priidelite rajal.  

Kevadel korrastatud ja värskenduskuuri läbinud Priidelite kõvakattega rada pakkus põnevat vaheldust kuid noorte ohutuse tõttu osalesid seekord ainult suured.  

16 sõitja seas olid kiireimad Hans Priidel, Jüri Triisa ja Riko Muttik.   

 

Viimane võistlus ehk Grand Finaleehk Redmoto Rahvustekross leidis aset 7. oktoobril Lokuti krossirajal. 

Ilm soosis kõiki osalejaid: nii usinaid abilisi ja fänne kui tublisid võistlejaid, sest hommikune külm udu vahetus lõunaks sooja päikese vastu.  

Süüa oli palju ja seekord vürtsitati võistlust Rahvuskrossi meeskondade moodustamisega.  Tehniliselt huvitav rada demonstreeris kiirete krossimeeste kurvioskusi, samas kui noortele oli Lokuti tuttav ja väikesed kihutasid ja lendasid vaatemänguliselt.  

Kindlasti väärib mainimist Priideli õhulend üle kolme laine, mis pani kogu publiku huilgama, sest teadaolevalt oli see esmakordne katsetus ja suurepärane teostus. 

Viimase võistluse kiireimad olid Hans Priidel, Priit Biene ja Toomas Triisa 

Noorsõitjatest Gregor Kuusk, Daniel Veškov ja Silver Romandi. 

Klubisarja võitis Hans Priidel! Teise koha saavutas Jüri Triisa ja kolmandaks tuli Siim Vaide.  

Neljanda koha võistles endale välja Haron Sepper ja viienda koha Ain-Gustav Bartels. 

Klubisarja noorte arvestuses võitis Gregor Kuusk, teise koha saavutas Tom Johann Volmerson ja kolmandaks tuli Jan Marten Paju! 

2018a klubisarja etappide kokkuvõte

Palju õnne võitjatele!