Redmoto noorte 2018 hooaja kokkuvõte

Aeg on teha väike tagasivaade tänavusele hooajale, mis oli meie klubile ja klubi noortele igati edukas!

Redmoto noorte hooaja parimad tulemused tõid koju Martin Michelis ja Gregos Kuusk!

Martin Michelis saavutas 85cc masinaklassis Eesti meistritiitli, lisaks Euroopa meistrivõistluste etappidel Lätis 5. ja Poolas 5. koha ja jõudis Euroopa meistrivõistluste finaali Loketis.

Gregor Kuusk tuli 65cc masinakalassis Eesti meistrivõistluste hõbedale, Eesti Noorte Karikasarja 65cc klassis proksile ja võitis 65cc jääraja karikavõistlused.

Koguni kuuel Redmoto noorel õnnestus jõuda erinevate sarjade kokkuvõttes esikolmikusse:

Mart Saluste, Äksi karikasari Mini MX 88SEMI 1.koht
Aston Allas, Äksi karikasari 50cc 2.koht
Enriko Peilman, Adrenalin Arena Kids Cup 50cc 2.koht
Jakob Burmann, Adrenalin Arena Kids Cup 50ccJun 2.koht
Remi Felman, Adrenalin Arena Kids Cup 50cc 3.koht
Karl Teesalu, Äksi karikasari 65cc 3.koht

Suur rõõm on meie klubi noorte tulemuste üle, kes jõudsid erinevates Eesti sarjades kõrgetele kohtadele:
Kristen Soha, Jääraja EKV 65cc 4.
Sebastian Kõiv, Adrenalin Arena Kids Cup 50ccJun 4.
Karl Robin Rillo, Quad 100 EMV 4.
Chris Ryan Kaljumäe, ENKV 50jun 5.
Romy Järvelaht, EMV 50cc 5.
Sigmund Villumson, Quad 200 EMV 5.
Daniel Veškov, Äksi Karikasari 85cc 5.
Mattias Tamekant, EMV 8. koht

Kõige kaugemal võistles sel hooajal meie klubi noor Enriko Peilman, kes käis MX MasterKidsil Prantsusmaal!

Erik Rennes Pihlak, kellel on varasemast korralik motokrossi võistluskogemus, näitas ennast mitmekülgse motosportlasena osaledes nii traieli kui enduro võistlustel. Tasuks noorima osaleja tiitel nii  Vasalemma Hard Endurol kui ka MMM-i enduro võistlusel!

Redmoto klubi noortesarjas said punkte kokku 34 tulevikutegijat.
Klubisarja võitis Gregor Kuusk, teise koha saavutas Tom Johann Volmerson ja kolmandaks tuli Jan Marten Paju!

Redmoto noortesarja tulemused 2018

Eesti klubide arvestuses saavutas Redmoto klubi 2018 aastal suurepärase 2. koha!

Suur osa tulemuses on meie noortel Gregor Kuusel (65cc), Martin Michelisel (85cc),  Karl-Robin Rillol (Q100) ja Sigmund Villumsonil (Q200), kes tõid Redmotole väärtuslikud punktid kõigilt neljalt meistrivõistluste etapilt!

Omalaadse rekordi püstitasid Remi FelmanRasmus Avik ja Daniel Veškov, kellel õnnestus hooaja jooksul kõige pikemalt kipsis olla. Soovin neile paremat vedamist järgmisteks hooaegadeks!

Soovin tänada kõiki Redmoto noori ja nende vanemaid 2018 hooaja eest!