ENKV- ja TOP 200 avaetapp

29. aprillil toimus Eesti Noortekarika võistluste avaetapp Holstre-Nõmme krossirajal ja 1.mail sõideti ka TOP 200 avaetapp Põlvas Rosma krossirajal. Holstre-Nõmmel oli Redmotost stardis 18 võistlejat ja Rosma krossirajale oli kogunenud kokku 13 Redmoto võistlejat.

Noorte tulemused Mulgis: Poodiumikoha tõi Meile Mart Saluste, kes võistles 88 Semi jun. klassis ja  saavutas esimese koha.

50cc PW klassis oli stardis Redmotolane Chris Ryan Kaljumäe, kes saavutas kokkuvõttes tubli seitsmenda koha.

50cc klassis oli starti läinud viis Redmotolast: Romy Järvelaht, seitsmes koht. Aston allas, kaheksas koht. Mattias Tamkant, 16. koht. Ramon Kukkur, 18. koht. Jakob Burmann, 19. koht.

65cc klassis oli stardis kaheksa Redmotolast: Gregor Kuus, neljas koht. Enriko Peilman, 11. koht. Silver Romandi, 12. koht. Karl Teesalu, 13. koht. Jan-Marten Paju, 14. koht. Kristen Soha, 20. koht. Robin Kolmar, 28. koht. Tom Johann Volmerson 32. koht.

85cc klassis oli stardis Redmoto klubi sõitja Martin Michelis kes pidi leppima 15. kohaga, sest Martinil läks esimeses sõidus tagaamort katki ja kahjuks ei saanud sõitu jätkata.

125cc oli stardis Jüri Saluste, kes oli kokkuvõttes kuues.

88 Semi klassis oli stardis üks sõitja Aigar Üts, 10. koht.

TOP 200 tulemused: Naiste klassis tõi Meie klubile esikoha Kadri Ehamäe.

Quadides sõitis Redmotost kaks sõitjat, Martin Adamson, kes saavutas tubli kolmanda koha ja Mark Saar, kes oli kaheksandal kohal kokkuvõttes.

MX v 50+ klassis oli Redmotost Jaan Tang, kes tõi meile kolmanda koha.

MX V 40+ klassis võistlesid Redmotost kaks sõitjat, Ain Musting, 18. koht ja Taavi Lattik, 20. koht.

MX E klassis tuli Redmotole kaks poodiumikohta. Kristjan Kalvar Kull esimene koht ja Tõnis Krass kolmas koht.

MX D klassis oli stardis kaks Redmotolast Sander Leivo, 19. koht  ja Meie klubi setskonnahing Rando Maidla kes saavutas väga tubli 20. koha.

MX C klassis saavutas Haron Sepper kolmanda koha ja Riko Muttik 13. koha.

MX A klassis võistles Kairo Katkosilt, kes saavutas 12. koha ja smuti oli see Kairo esimene võistlus 250cc rattal.