Üks õige motosportlane külma ei karda – Margo ja Argo Undla osalesid Taliujumise Maailmameistrivõistlustel!

Redmoto klubilised, vennad Argo ja Margo Undla osalesid 7. märtsil Tallinnas taliujumise maailmameistrivõistlustel. “Klassiks valisime Hülged, kus toimub ajavõtuta ujumine. Ujuda tuleb 25 meetrit ning vesi oli +0,2 kraadi” ütles Margo.

“Mõte minna taliujumise MMile tekkis Argol. Ta arvas, et kui MM koju kätte tuleb, võiks ikka minna. Nii me ennast kirja panimegi ca paar kuud tagasi. Mina väga tihti külmas vees ei käi – selle talve jooksul olen käinud 2-3 korda, Argo tegeleb sellega igapäevaselt. Tal meri ukse ees, hea minna”.

Argo Undla: “Kuna juba pikemat aega on vähe jahedamat vett proovimas käidud siis seekord proovisime kätt MMil. Ja seda enam, et võistlus kohe koju kätte toodi. Eks me RedMotole kohaselt hoidsime ka sellel alal lippu kõrgel ja tegime nagu ikka – kiirelt vette ja kiirelt ujuma – silmad “ruutus” peas. Eks nii need maailmameistrid sünnivad… Väga tore oli! Kuid kõigil kellel soovi, need saavad ise veel kuni 10.03.2018 MM proovida!!! “

Taliujumise Maailmameistrivõistlused toimuvad 6.-10. märtsini ning tõsijutt, samasse klassi, kus ujusid Undlad, on võimalik ennast kirja panna kuni 10. märtsini! Nii et väljakutse kõigile Redmotolastele!
Registreerida saab siin: http://www.taliujumine.ee/wswc2018/ 
Võistluste alguseks oli ennast registreerinud 1000 osalejat 30 erinevast riigist!