Redmotolane Martin Michelis #40 Belgias treeninglaagris ja Hollandi meistrivõistlustel

Martin Michelis #40 käis koolivaheajal  kaks nädalat Belgias treeninglaagris. Trenni sai tehtud erinevatel radadel, aga lemmikrajaks on Martinil Lommel, kus veedeti enamus trenni päevadest. Treeninglaagri eesmärgiks oli teha ettevalmistus eelseisvaks hoojakas.

Martin sõidab 85cc klassis ning võttis osa ka  esimesest ja teisest Hollandi meistrivõistluse etapist (ONK). Hollandi meistrivõistluste avaetapp toimus 25. veebruaril Gemerti rajal. Võistluspäev algas külmakraadidega ligi -4 kraad. Võistluspäevaks oli 85cc klassi kohale tulnud 56 võistlejat. Rada oli jääs ja väga kõva. Kvalifikatsioonis Martin kukkus ja sai haiget õlale kuid suutis ennast ikkagi sõita A finaali. Esimeseks stardiks tegi õlg haiget ja midagi head sealt oodata ei olnud, sõitis ennast 19. kohale. Teiseks stardiks oli rada juba natukene paremaks läinud, enesetunne oli samuti juba parem , kus sõitis ennast 18.  kohale. Päeva kokkuvõttes tuli tubli 17 koht. Martin ütles, et teiseks etapiks pingutab rohkem ja  treenib intensiivsemalt ning üritab saavutada parema koha. 

Teine meistrivõistluste etapp toimus 4. märstil Boekeli rajal. Päev algas paremini kui eelmisel etapil. Hommikul oli ilm +6 kraadi ja rada oli alt jääs, aga pealt pehme. Võistluspäevaks oli 85cc klassis kohal 54 võistlejat. Kvalifikatsioonis sõitis Martin välja seitmenda aja, kus kaotas esimesele kohale 3 sekundit, see andis esimeseks stardiks Martinile hea enesetunde. Esimene start ei õnnestunud nii hästi kui oleks võinud, sõitu tuli alustada viimaste kohtada pealt. Kuid sõid lõpuks saavutas 14. koha. Martini teine start õnnestus aga väga hästi, stardisirge lõpus oli Martin viies. Sõidus tekkisid mõned eksimused ja vead mistõttu sõidu lõppedes oli üheksas. Päeva kokkuvõttes saavutas 11. koha. Kokkuvõtteks ütleb Martin, et sai treeninglaagrist ja võistlustelt väga head kogemused, sest sai palju trenni teha ja võistelda Euroopa kiiremate poistega ning tugevas konkurentsis.

Martinil on plaan osa võtta ka aprilli lõpus ja suvel  Hollandi meistrivõistluste etappidest. 

Martin tänab eelkõige oma toetavat ja mõistvat perekonda, tänu kellele on tal võimalus käia Euroopas treenimas ja võistlemas! Kes soovib Martini tegemisi toetada, siis võib julgesti ühendust võtta Martiniga!