Noorte Karikasarja 5. etapi tulemused

#321 Remi Felman

Redmoto noored sportlased käisid nädalavahetusel Jõgeval Linnamäe krossirajal Noorte Karikasarja 5. etapil! Tuleb tunnistada, et üks vägev punt noori on siit sirgumas! Go Redmoto noored kutid, te olete vinged!

Tulemused: 
50 cc
1 Remi Felman
3 Rasmus Avik
4 Karl Teesalu
5 Kristen Soha
7 Enriko Peilman
15 Robin Kolmar
23 Ramon Kukkur
27 Ruuben Burmann

50cc PW/Mini
3 Mattias Tamekant
6 Chris Ryan Kaljumäe
9 Jakob Burmann

65 cc
6 Gregor Kuusk
10 Daniel Veškov

85 cc
10 Jüri Saluste

Mini Dirt 88 Semi
6 Aigar Üts
10 Mart Saluste
12 Patrick Karemäe

Remi Felman #321:
Võistlus meeldis, sõit läks üldiselt hästi ja hüpped sai ilusti üle. Rada oli väga porine ja mõnes kohas ei saanud teistest mööda. Kurvides olid väga sügavad sooned nii et jalarauad jäid kinni. Teise sõidu start läks väga hästi, sain esimesena minema ja suutsin hoida oma kohta sõidu lõpuni. Kurb oli, et paljud kukkusid, isegi Kubulins kukkus kurvis 2 korda. Kurb oli ka, et sõpradel Enrikol ja Karlil ei läinud seekord nii hästi.

Rasmus Avik #511:
Võistlejaid oli seekord väga palju ja palju oli aeglaseid. Kvalifikatsioonis oli rada päris sopane aga õnnestus aeglastest hästi mööda saada ja teine aeg sõita. Esimene sõit: Rada oli parem ja head sooned olid sisse sõidetud. Startisin kõige väljast ja stardikurvis sain ilusti väljast minema. Pärast stardikurvi olin neljas. Teise ringi lõpuks sõitsin ennast teiseks aga siis kahjuks kukkusin ja langesin kuuendaks. Rohkem ei kukkunud ja esimese sõidu lõpetasin viiendana. Teine sõit: Rada oli suht hea. Soppa oli okeilt. Sooned olid väga head ja väiksed vallid olid sisse sõidetud. Startisin samalt kohalt ja sain hästi minema. Pärast stardikurvi olin teine. Kolmandal ringil sai minust mööda Jekabs Kubulins, aga järgmisel ringil ta kukkus ja sain temast mööda. Hoidsin teist kohta lõpuni. Palju aeglaseid poisse jäi teises sõidus ette. Kokkuvõttes sain 3. koha. Esimest korda 50cc klassis sain poodiumile. Olen väga õnnelik!